American Monster Truck Motor Show w Zielonej Górze

Witam Was

Niedawno miałam okazję fotografować takie wydarzenie w Zielonej Górze takie jak American Monster Truck Motor Show. Wybrałam się na nie, bo zawsze ciekawiło mnie jak wygląda taki pokaz i muszę przyznać, że się nie zawiodłam, bo było bardzo ciekawie, choć pogoda nie dopisywała, było zimno i pochmurno, ale nie zniechęciło to wielu ludzi żeby przyjść na te show, które odbywało się na parkingu CRS w Zielonej górze. Kasy zostały otwarte dwie godziny przed pokazem, ale i tak rozpoczął się ze sporym opóźnieniem, ponieważ organizatorzy nie przewidzieli, że będzie aż tylu chętnych, którzy będą chcieli go zobaczyć.

Zapraszam Was na krótką fotorelację z tego wydarzenia.

 
Taka ciekawostka, najmłodszym freestyl'owcem pochodzącym z ameryki był chłopak mający 14 lat, a pokazywał takie akrobacje jak byłby już dobrze wprawiony w tym, co robi. Po quadach przyszedł czas na motocykle i samochody jeżdżące bokiem oraz na dwóch kółkach.Pokazy wyglądały bardzo efektywnie, widać było, że mają w tym spore doświadczenie. Kolejnym pokazem były tak zwane motocross jump czyli ekstremalne skoki motocyklów z różnych podestów i nie tylko. 

Wszyscy zebrani na parkingu CRS w Zielonej Górze niecierpliwe czekali aż wreszcie wyjadą te słynne Monster truck i na koniec wszystkich pokazów pojawiły się, ale jeszcze przed mini był jeden pokaz kontrolowanej wywrotki samochodu. Myślę, że podobała Wam się moja fotorelacja będziecie chcieli podzieli się ze mną swoimi opiniami na jej temat. :) 

9 komentarzy:

 1. V Pjasechno ja ta ke bachuv na gudroni garno Super!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Вы добавленные на Планету Земля!!! Пожалуста установите фото на аватар!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiem szczerze ze ja to sie boje takich rajdów, spotkań monster truck. Wydaje mi się to bardzo niebezpieczne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Byłam ciekawa jak to wygląda, bo już nie raz o tym słyszałam. Fajna relacja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio miałam okazję uczestniczyć w Agro Wrak Trak niedaleko Poznania. Też bardzo ciekawe wydarzenie, ponieważ ścigały się tam samochody, które już dawno powinny być na złomie. Też była to dobra okazja do zrobienia ciekawych zdjęć, a Twoje są super! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super foty, ale to fakt o bezpieczeństwie trzeba pamietać

  OdpowiedzUsuń
 7. Super sprawa takie show! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O kiedys gdy bylam jeszcze nastolatka to chodzilam na wyscigi motocrossowe. Rewelacja. Motory doslownie lataly

  OdpowiedzUsuń
 9. Ha, to musiało być coś. W zeszłym roku mialam okazję pojeździć Monster Truckiem w ramach swoich całorocznych wyzwań #mójpierwszyraz. Było bosko, więc na taki pokaz też bym się wybrała.

  OdpowiedzUsuń