Miasto nocą, trochę w innej odsłonie....

Witam Was :)

Dziś chciałabym Wam pokazać zdjęcie, które zrobiłam na samym początku mojej przygody z fotografią. Pokazuje ono widok z mojego okna późnym wieczorem.

Oryginalna wersja tego zdjęcia tak mi się nie podobała, że postanowiłam nauczyć się czegoś nowego, czyli dokładnie mówiąc fotomontażu, w sumie zawszę mnie to ciekawiło, więc chętnie się za to zabrałam.... Minęło sporo czasu zanim skończyłam obrabiać to zdjęcie ale w końcu po kilku dobrych miesiącach udało mi się je zrobić. :)

Oto efektu mojej pracy :)

Pierwsze jest już zrobione według moich zamierzeń Drugie zaś jest zdjęciem oryginalnym bez żadnego retuszu.  

11 komentarzy:

 1. Na pewno musisz popracować nad lepszą stabilizacją aparatu podczas robienia zdjęć, żeby nie wychodziły poruszone. No chyba, że takie było zamierzenie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za opinie :) Akurat domy miały być rozmyte, bo nie widziałam potrzeby żeby był ostre na tym zdjęciu.

   Usuń
 2. Od razu jak spojrzałam na to przerobione zdjęcie, do głowy wpadło mi skojarzenie - Księżyc w ogniu, wygląda jakby miał zaraz wybuchnąć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też uwielbiam fotografować na "długich czasach", ale bez statywu to prawie niemożliwe. Warto w taki zainwestować. Fotografia to super hobby! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat te zdjęcie, jak dobrze pamiętam było robione moim telefonem bardzo dawno, ale planuję zrobić podobne lepszej jakości,tym razem moim aparatem :)

   Usuń
 4. Cudne to zdjęcie wygląda jak z bajki, nie przypuszczałam, że tak pięknie można zmienić zdjęcie :) Fotografia to świetna sprawa. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo 😊 Ciesze się bardzo,że podoba się zdjęcie ☺

   Usuń