Derby Falubaz Zielona Góra vs Stal Gorzów

Witam Was


Niedawno miałam okazję fotografować mecz żużlowy Falubaz Zielona Góra vs Cash Broker Stal Gorzów. Początek meczu dla gospodarzy był bardzo ciekawy i napawał optymizmem, że drużyna Falubazu  może wygrać ten mecz, ale tak było tylko przez kilka kolejnych biegów. 


Prezentacja zawodników obydwóch drużyn. 


Derbowe starcie było bardzo zacięte, ale niestety nie zakończyło się wygraną zielonogórzan. Emocje prawie, że sięgały zenitu, teraz mają szansę w kolejnym meczu odegrać się ale czy to zrobią to się okażę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 43:47. 


Oprawa meczu przygotowana przez fanklub dla zawodników drużyny Falubaz Zielona Góra Na kibiców zawszę można liczyć, czy jest dobrze czy źle zawszę dopingują swoją drużynę.


W trzynastym biegu doszło do upadku Piotra Protasiewicza, który przewrócił się na wejściu na pierwszym łuku. Arbiter uznał , że to był błąd Protasiewicza i wykluczył go z kolejnego powtórzonego biegu. Na szczęście zawodnikowi Falubazu nic się nie stało. 
4 komentarze:

 1. Zdjęcia w ruchu muszą być wyzwaniem :) Fajnie Ci wyszły

  OdpowiedzUsuń
 2. Żużel to sport, w którym obiekty do fotografowania poruszają się zdecydowanie za szybko :D mój aparat i moje umiejętności niestety nie wystarczają żeby dobrze trafić rowerzystę, a co dopiero motocyklistę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, choć mój obiektyw nie jest dobry do sportu, ale za to same body już daje rady.:) A tak po za tym to umiejętności, żeby były to trzeba ćwiczyć i ćwiczyć, aż dojdzie się do takich, które będą zadawalające. Powodzenia życzę :)

   Usuń