Święto Województwa Lubuskiego cz.1


Witam Was

 Dziś chciałabym Wam pokazać jak wyglądało Święto Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, które obyło się 23.06.2018 r. Post będzie podzielony na kilka części, ponieważ nie chcę wszystkich atrakcji, które były przedstawiać pokrótce w jednym poście, ponieważ byłby on za długi.

W pierwsza cześć będzie ukazywać ogólnie atrakcje, jakie były podczas Święta Województwa Lubuskiego.


Koncert Poparzeni Kawą Trzy  Kolejną atrakcją Święta Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze był piknik strefy kosmosu, zlokalizowany na starówce, gdzie prezentowany był potencjał technologiczny regionu, jak również można było wypróbować eksponaty które znajdowały się w strefie: Laboratorium Robotyczne Nao . 


Jak widać, dzieci w tej strefie miały najwięcej zabawy, bo mogły pobawić dwoma robotami. Pierwszy tańczący reagujący na dotyk człowieka, drugi zaś to wąż, którym sterowało się poprzez tablet.


Laboratorium rakietowo - dronowe


Podczas Święta Województwa Lubuskiego na mieszkańców Zielonej Góry czekały na pasjonatów podróży i nie tylko Festiwal Podróżników National Geographic, gdzie odbywały się interesujące spotkania ze znanymi podróżnikami i blogerami. Można było posłuchać ciekawe historię związane z ich podróżami w dalekie zakątki świata. Na koniec dla tych osób, które wytrzymały do końca wydarzenia był ciepły posiłek, bo tego dnia pogoda niestety nie dopisywała. 
Zapraszam już teraz na kolejną część, która będzie gotowa już  niebawem. :) 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza