Schronisko dla zwierząt w Zielonej Górze - Akcja charytatywna

Witam

W poprzednią niedzielę miałam okazję brać udział w akcji, gdzie były do z fotografowania psiaki ze schroniska w Zielonej górze, akcja miała na celu pokazanie cierpienie zwierząt, które zostały porzucone i przebywają w tym schronisku dla zwierząt. Każde z nich czeka na swojego drugiego właściciela, który go przygarnie i otoczy miłością a one się mu tym samym odwdzięczą. Zwieńczeniem tej akcji będzie wystawa fotografii w Palmiarni Zielonogórskiej, gdzie będzie można obejrzeć wszystkie fotografie i wspomóc schronisko.

Zapraszam do obejrzenia moich fotografii, może akurat jakiś kotek czy pies przypadnie Wam do gustu i stwierdzicie, że musicie go mieć. :)


Jedyny kot w tym schronisku, który nie jest do adopcji, bo wybrał sobie za swój drugi dom schronisko dla zwierząt, w sumie nie ma, co się dziwić jak niektóre zwierzęta doświadczyły przemocy, a inne po prostu zostały porzucone jak zabawki, które się już znudziły i trzeba znaleźć sobie nowe. 


 Biedny piesek o trzech nogach, jestem pełna podziwu dla niego jak sobie dobrze radzi w chodzenia a bardziej w skakaniu na trzech nogach.

Wolontariusz ze schroniska ze swoim ulubionym psem. Widać było, radość tego psa jak zobaczył swojego opiekuna, który odwzajemnił się taką samą radością. 2 komentarze:

  1. Bardzo dobrze! sama kiedy tylko mam okazję staram się pomnóc schronisku z moich okolic. Jak ja to mówię, jak można pomagać to trzeba :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie są piękne. Ja uwielbiam zwierzątka i z chęcią bym wszystkie przygarnęła ale niestety tak się nie da. Pozdrawiam serdecznie ☺

    OdpowiedzUsuń