Reportaż ślubny Marioli i Pawła Przejdź do głównej zawartości

Reportaż ślubny Marioli i Pawła



Witajcie

Jakiś czas temu robiłam reportaż ślubny sympatycznej pary Marioli i Pawła. Ślub odbywał się w Zielonogórskim Urzędzie Stanu Cywilnego a później była zabawa weselna w pięknym miejscu.
Dziękuje bardzo Marioli i Pawłowi za zaufanie i powierzenie mi zadania uwiecznienia tych pięknych chwil podczas ceremonii zaślubin.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tak ważnej uroczystości dla Państwa młodych. 

Komentarze

Prześlij komentarz