Chrzest Święty Zuzanny

Witajcie

Niedawno miałam przyjemność robić reportaż z bardzo ważnej uroczystości, jaką jest Chrzest Święty małej Zuzi. Msza św. obywała się w Żaganiu w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, a po niej odbyła się sesja plenerowa w pięknym przy restauracyjnym ogrodzie.

Dziękuję rodzicom za zaufanie i dobrą współpracę podczas wykonywania fotoreportażu z Chrztu Świętego Waszej uroczej córeczki Zuzi.

Po niżej zapraszam do obejrzenia kilka ujęć z tego wydarzenia.


Lubicie czarno - białe zdjęcia, bo jak ostatnimi czasy bardzo polubiłam, mają takie coś w sobie co mnie do nich coraz bardziej ciągnie. :) Dla  wszystkich co nie widzieli mojego poprzedniego postu:  Doszły do mnie informacje, że zdjęcia są za małe na moim blogu, więc spieszę poinformować, wszystkich moich miłych, że jak chcecie zobaczyć w większej rozdzielczości zdjęcie wystarczy na nie nacisnąć i pojawi się w pełnej rozmiarze. :) Niestety nie mam pozwolenia na opublikowanie całego reportażu z Chrztu Świętego, ale tylko fotografię tego typu. Osoby zainteresowane wykonaniem przeze mnie reportażu z tej uroczystości zapraszam do kontaktu, wtedy będę mogła podesłać link do całej wykonanej przeze mnie pracy.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza