Orszak Trzech Króli 2020 w Zielonej Górze

Witam Was

Niedawno robiłam fotoreportaż podczas święta Trzech Króli i chciałabym się Wam pochwalić efektami mojej pracy. Mam nadzieję, ze dotrwacie do jego końca bo zapowiada się bardzo długi. Niestety próbowałam ze wszystkich sił, aby był jak w miarę krótki ale nie było to takie możliwe bo było tam sporo sytuacji do fotografowania, abyście mogli dokładnie zobaczyć co się działo podczas Orszaku Trzech Króli w Zielonej Górze.

Początek uroczystości był w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela a później orszak wyruszył pod ratusz gdzie była usytuowana stajenka betlejemska. W orszaku brały udział harcerze a także były osoby z alpakami czy osiołkami oraz szczudlarze przebrani za diabełki i aniołki, to wszystko sprawiło, że ta uroczystość zachęca do brania w niej udziału w kolejnym roku.

Zapraszam do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.Które zdjęcie bardziej się Wam podoba, pierwsze czy drugie? 
Historia tego drugiego jest taka, że siedziałam na mszy i naszła mnie wena żeby zrobić takie zdjęcie trochę z ukrycia, oczami wyobraźni już je widziałam ale jeszcze chciałam przenieść moje wyobrażenie do rzeczywistości aby też inni je zobaczyli i oto takie coś powstało. :) Aniołki rozdawały cukierki dzieciom, które przyszły na Zielonogórski orszak.
Następnie wszyscy zebrani przeszli pod budynek samorządowego kolegium odwoławczego w zielonej górze, gdzie na balkonie odbyła się tak zwana scena herodowa. 
Jeśli chcecie zobaczyć całą relację z tego wydarzenia to zapraszam do przejścia w link poniżej. Tu i tak dałam bardzo dużo zdjęć a tam jest jeszcze ich trochę. Będzie mi bardzo miło jak w komentarzu na dole pozostawicie swoją opinię na temat tego reportażu.  Orszak Trzech Króli - wszystkie zdjęcia. Kliknij.A diabełki, jak to diabełki rozrabiały i postanowiły trochę pobawić się ściętą głową heroda . 


Na sam koniec wszyscy zebrani przeszli pod scenę, która znajdowała się pod ratuszem a tam była dalsza część jasełek, gdzie Trzej Królowie złożyli swoje dary nowo narodzonemu Jezusowi. 


Jak dotarliście do tej części postu to jestem z Was bardzo dumna i dziękuję Wam bardzo za chęć obejrzenia efektów mojej pracy.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza