Święto Województwa Lubuskiego - Festiwal Rowerowy

Witam Was

Tym razem przygotowałam i chciałabym pokazać wam kolejną część mojej fotorelacji z wydarzenia, które miało miejsce na Placu Bohaterów Westerplatte w Zielonej górze, a mianowicie festiwal rowerowy, podczas Święta Województwa Lubuskiego. W tym wydarzeniu mogła wziąć każda chętna osoba, która była i miała ochotę spróbować swoich sił w tym kilku godzinnym maratonie rowerowym.


Trenerzy byli podzieleni na trzy dwuosobowe grupy i każda z nich miała swój sposób i pomysł na przeprowadzenie tego treningu. 
  Maraton odbywał się na rowerach stacjonarnych a trenerzy motywowali wszystkich rowerzystów co brali w nim udział, żeby się nie poddawali i wytrzymali do samego końca tego wydarzenia rowerowego. 


Przy okazji tego wydarzenia była też atrakcja dla dzieci w postaci toru przeszkód z której dzieci chętnie korzystały. 13 komentarzy:

 1. Najważniejsza jest dobra zabawa i świetne foty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, liczy się dobrą zabawa i przy okazji zdrowa rywalizacja😊 cieszę sie, że zdjęcia się podobają 😊

   Usuń
 2. Fajnie, że powstają takie imprezy, że zintegrować dorosłych i dzieci, a przy okazji krzewić dobre sposoby na spędzanie wolnego czasu. Niezła dokumentacja! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje bardzo :) Jest mi bardzo miło czytać takie opinię :) Pozdrawiam

   Usuń
 3. Nie jestem zbyt wielką fanką takich imprez, ale widzę, że dzieciaki na zdjęciach są zachwycone, a trenerzy dają z siebie niesamowity power :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak było, wszyscy dawali z siebie wszystko, a dzieci było sporo chętnych do przeznaczonych dla nich atrakcji i były mega zadowolone :)

   Usuń
 4. Świetnie, że powstają takie imprezy integrujące małych i dużych :) Kibicuję krzewieniu dobrych sposobów na spędzanie wolnego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, bardzo dobrze. Ja też jestem za tym żeby było takich wydarzeń jak najwięcej :)

   Usuń
 5. Świetne zdjęcia dzieciaków! I ten ich zapał na twarzach! Bezcenne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo :) Zapraszam częściej do odwiedzania mojego bloga :) Pozdrawiam

   Usuń
 6. Zdjęcia oddają sportowego ducha tego rowerowego dnia :)

  OdpowiedzUsuń